Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hizzak gyorsan pár kilót?

Hogyan hizzak gyorsan pár kilót?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nassolj olajos magvakat, egyél sok sütit meg mindenféle rágcsát, öblítsd le az egészet kólával, igyál minél több kakaót rengeteg kakaóporral és jó zsíros tejjel. Szalonna, töpörtyű és más hasonlók jó nagy adag kenyérrel is befigyelnek.
2015. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés infó... Ha nem vagy hízékony, nehéz, de nekem mindig volt feleslegem, mégsem tudtam gyorsan hízni, ilyen évi 1 kilót okozott a kifejezetten szénhidrátdús-zsíros, nagy esti evészeteket tartalmazó ereszdelahajam evésem, többet már nem tudtam volna enni jóízűen, sokszor így is túlmentem a kedvenceimnél...

Neked kell tudnod, miből tudsz sokat enni. Ajánlatosak a tömény ételek, amiből igen gyorsan meg lehet enni sok kalóriát, viszont ezek jobban is képesek laktatni s ha utólag esik le ez, az fájdalmas is lehet.

Nekem a kedvenc édességeimmel tud leginkább elszállni a kalóriabevitelem, sokunknak van "külön gyomra" a desszertekhez s akár ebéd után is bemegy egy kis kupac süti, ami pedig igencsak kalóriadús...

A szénhidrátdús dolgok nemcsak könnyen hozzák a kalóriát, de rosszabbul is laktatnak, hamarabb megéhezik tőlük az ember.

Az olajos magvak magukban nassolva tipikusan nem annyira laktatnak, mint amit az összetételük s kalóriatartalmuk alapján várnánk...

Vannak ételek, amiktől sokan azonnal éhesek lesznek. Az alma elég jó példa erre, viszont van, akinek pont megszünteti az éhségérzetét.

Nagy egyéni különbségek vannak. Van, akit minden ugyanannyira laktat, csak a kalóriamennyiség számít, s ha az megvan a napra, nem kívánnak többet. Na úgy necces.

2015. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nem kíván többet, összekeveredett az egyes és a többes szám, bocs.
2015. jún. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én este eszek többet, lefekvés előtt, de nem cukros szrokat, hanem

- kb. 50-100 gramm szotyi (néha magában, néha kis balzsamecettel keverve)

- két szelet szalonna hagymával, sajttal, vagy 7-8 szem tepertő paradicsommal, sajttal

- vagy két tojásból szalonnás rántotta

- de néha sajtos-tejfölös tészta, vagy paradicsomos-sajtos (ma pl. bolognai lesz)

- ha épp készítettem délután, akkor rántott patiszon, cukkini, vagy tócsni 3-4 tenyérnyi darab


Annyi, hogy utánaküldök egy kupica pálinkát, vagy pár korty sört, különben rémálmodnék, vagy nem tudnék aludni.


Így híztam 3 kilót másfél hét alatt - rám fér, 43 vagyok most a 169-hez -, de nem telítődök el, mint tenném pl. egy szelet kenyérrel.

2015. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!