Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fiú étkezési zavar?

Fiú étkezési zavar?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje észrevettem, hogy a testvéremnek étkezési zavarai vannak.

Szépen kidolgozott teste van, mégis kövérnek látja magát. Folyton hány alig eszik és sokat sír, persze csak akkor amikor úgy gondolja, mi ezt nem is látjuk.

Olyan mint tudjátok, amikor a lányok megkérdezik tőletek, hogy "JAAAAJ ugye ebben a pólóban nem vagyok kövér?"

Ugyan ez van vele is, felvesz egy pólót ami mondjuk nagyon jól áll rajta, látszik szépen minden izma, erre lecseréli valami nagyobbra, mert hogy abban nagyon kövérnek tűnik.

Nem egyszer fordult már elő, hogy elmentünk mondjuk vásárolni és elájult.

Amikor csak tudom tömöm a kaját bele, dehát marha nehéz.

Volt ilyen valakivel? Mi a jó megoldás ilyenkor?



2015. máj. 21. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én ezt elhiszem, de te meg azt hidd el, hogy ha valaki nem visz be tápanyagot, akkor vagy csont és bőr, vagy csont, bőr meg némi lötyögő zsír. Napok alatt leépülnek az izmok, ha valaki nem eszik, úgyhogy vagy a bátyád eszik valahol titokban, vagy te nem tudod, mit jelent a kidolgozott test.
2015. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!