Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fiú étkezési zavar?

Fiú étkezési zavar?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje észrevettem, hogy a testvéremnek étkezési zavarai vannak.

Szépen kidolgozott teste van, mégis kövérnek látja magát. Folyton hány alig eszik és sokat sír, persze csak akkor amikor úgy gondolja, mi ezt nem is látjuk.

Olyan mint tudjátok, amikor a lányok megkérdezik tőletek, hogy "JAAAAJ ugye ebben a pólóban nem vagyok kövér?"

Ugyan ez van vele is, felvesz egy pólót ami mondjuk nagyon jól áll rajta, látszik szépen minden izma, erre lecseréli valami nagyobbra, mert hogy abban nagyon kövérnek tűnik.

Nem egyszer fordult már elő, hogy elmentünk mondjuk vásárolni és elájult.

Amikor csak tudom tömöm a kaját bele, dehát marha nehéz.

Volt ilyen valakivel? Mi a jó megoldás ilyenkor?



2015. máj. 21. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas? Hány kg?
2015. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
43%

Ez valami testképzavar, ajánlatos lenne egy pszichológushoz fordulni.

Hány éves ez az idióta?

2015. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kb 180cm azt pedig hogy hány kiló sajnos nem tudom. 18 éves
2015. máj. 21. 21:54
 4/11 anonim válasza:
Vigyétek el orvoshoz, nem vicc, ilyen étkezési zavarok komoly betegségeket is előidézhetnek.
2015. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez nem ilyen könnyű, hidd el könyörögtem, erőszakoskodtam mégsem értem el semmit sem
2015. máj. 21. 22:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szépen kidolgozott teste van, akkor biztos, hogy rendesen eszik.
2015. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem. Ha látnád, beteges. Zacskóba teszi a kaját eldugja, majd amikor senki nem látja, kidobja.

Akkor szokott csak enni, amikor tesóimmal tömjük belé a kaját, ha nem figyelünk rá rendesen oda, akkor utana meghánytatja magát

2015. máj. 21. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy teszi magát tönkre ahogyan akarja.


Ez van, még ha szomorú is. Tesód nagykorú. Betegségekre van megoldás, de főleg akkor, ha a beteg is gyógyulni akar. Ha nem akar, az az ő döntése.!

2015. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom hagyni hogy tesóm tönkretegye saját magát, akkor jöjjek belőle ki én szarul, de bármit megteszek érte
2015. máj. 22. 22:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert az élet így megy, én hiszek neked.


Fogod, és ha rosszul akar enni, akkor belé tömöd a kaját hogy elég tápanyagot vigyen be. Nyilván. Mert ezzel aztán jobban kijönne.


Én meg mivel minden embert szeretek, legközelebb ha azt látom, hogy valaki kenyeret (búza glutén) vagy mittudomén a tej a másik amit mindenki eszik de mérgező, ha ilyeneket esznek akkor kiverem a kezükből mert aggódom értük.. persze.


Bemegyek mekibe és felebaráti szeretetből mindenkinek kikapom a kaját a kezéből.


Az anorexiásokat pedig bezárom itthon egy szobába, kikötözöm és etetem.


Irreális, nem lehet mások életébe beleavatkozni csak azért mert mi tudni véljük mivel teszik tönkre magukat. Családon belül is irreális, beszélgetni lehet (már ha tesód akar erről beszélni veled) de nem tudsz semmit sem tenni. Ha erőszakos vagy, akkor máshol ártasz neki.. ezzel egyszerűen nem lehet mit csinálni, nem poénból írtam az előző komiben. :(

2015. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!