Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normalis ha nem vagyok ehes?

Normalis ha nem vagyok ehes?

Figyelt kérdés
kb. egy hete kezdodott hogy sose vagyok ehes.pl ezelott reggel felkeltem feloltoztem es ehes voltam.vagy este 6ora fele mar ehes voltam.de mostanaban egyszeruen sose vagyok ehes.persze eszek attol meg csak nem ertem miert nem vagyok ehes.multkor ettem delutan 4kor es ejjel 1oraig fent voltam es nem eheztem meg.pedig ilyenkor megszoktam
2015. ápr. 5. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy attól egyél. Néha előfordul.
2015. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen ne aggógj miatta, velem is előfordult már. Nem érzed magad éhesnek és nem is kívánod az ételt, vagy valami nasit. Persze attól még eszel valamit, de szinte az ízét sem élvezed. Idővel elmúlik. Egyszercsak jelentkezik majd, hogy megkívánsz valamit és onnan minden ok.
2015. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!