Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek ezekről az...

Sowilo kérdése:

Mi a véleményetek ezekről az újonnan felfedezett, forradalmi táplálkozástudományi tényekről? (lent a videó, érdemes belenézni)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vs6hkf0XTrI

9:30-tól kezdődik egy eszmefuttatás, hogy a sima fehérje, a teljes értékű fehérje, meg a protein az külön dolog, és hogy nem a testnek, hanem az agynak kell.


De a lényeg 11:50-nél kezdődik. Itt hangzik el az igazság a proteinről.


Mi erről a véleményetek? Nekem a videó megnézése után gyökeresen át kellett értékelnem az eddigi ismereteimet.


2015. márc. 30. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit hiteltelen a rozzant drogos köcsög, aki előadja. Gondolom te mindent elhiszel amit tv-ben látsz. Mert a tv miért is hazudna bárkinek?
2015. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hogy nem a testnek, hanem az agynak kell. "


Biológia egyes. A fehérjékre az egész szervezet felépítéséhez szükség van.

Ezek után komolyan elvárod, hogy belenézzek?


"a sima fehérje, a teljes értékű fehérje, meg a protein az külön dolog,"


A protein azt JELENTI, hogy fehérje. A teljes értékű fehérje meg gondolom az esszenciális aminosavakat tartalmazó fehérje akar lenni. De ez meg nem új, és nem forradalmi felfedezés.

Imádom, amikor valaki megnéz egy videót, amiben általános iskolás ismerettel is blőd marhaságok hangzanak el, és utána átértékeli az ismereteit, ahelyett, hogy röhögne egyet.

https://www.youtube.com/watch?v=Xt4X2TsC3n8

2015. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belenéztem. Miért nem mentem Youtube sztárnak?

Zöldségeket beszélnék a konyhában és dőlne az AdSense pénz.

2015. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mertem feltételezni, hogy eléggé elmebeteg a videó ahhoz, hogy rájöjjetek, poénból tettem fel a kérdést. Ezek szerint tévedtem. Mindenesetre én jól szórakoztam rajta. :D
2015. márc. 30. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel kellett volna kezdenem az alapművelőjdést!
2015. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!