Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fogyasztó szert ismertek?

Milyen fogyasztó szert ismertek?

Figyelt kérdés
Olyan fogyasztószert keresek, amivel viszonylag rövid idő alatt gyorsan lehet fogyni, de kevésbé káros az egészségre.
2010. febr. 17. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj semmilyen fogyasztószert.Próbálkozz magadtól lefogyni az akaraterő csodákra képes.Pont ma mondták a fókuszban hogy emberek halnak meg bizonyos fogyasztószerektől szóval szeintem kockázatos.Próbáld magatdól leadni a felesleget.:) Sok sikert
2010. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia! A fogyasztó szereket én sem javasolnám. Én (nem diétázási okok miatt) fél éve tértem át a paleolit táplálkozásra.Semmi liszt (semmi gabona!), rizs,burgonya,cukor. Csak zöldségek, gyümölcsök és hús,de ezekből pukkadásig ettem. Tehát sosem voltam éhes! 4hét alatt 8 kiló lement, amit azóta is tartok.
2010. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan sajnos nincs amivel rövid idő alatt egészségesen és sokat lehet fogyni. A legtöbb fogyasztószer csak a gyógyszeripar egy terméke, annak érdekében hogy minél több pénzt vehessen el a fogyni akaró emberektől. Nem véletlenül nagyon drágák ezek a készítmények. Ha mégis használna, káros, arról nem is beszélve, hogy a gyors fogyás után gyorsan is lehet hízni. Neadjaég a többszörösét is! Sokkal jobb ha diétázol és sportolsz. Másik véglet már a vényre kapható fogyasztószerek, de aligha találsz olyan orvost aki felírná, ami talán jobb is, bár ki tudja:S A mellékhatásai néha elég drasztikusak, van aki nem bírja és abba is kell hagyni... és ez is lassan fogyaszt. Utóbbit használom most. Minden létező módszert kipróbáltam előtte, de nem használt.Viszont nem ajánlanám, szerintem ne mérgezd a szervezeted, ha nem muszáj.
2010. febr. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen nem létezik, SPORTOLJ!!!
2010. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne akarj gyorsan lefogyni. Ésszerűen táplálkozz. Kerüld a finomított szénhidrátokat. Készíts feljegyzéseket, statisztikát, amit máskor is, a súlyod megtartásánál is használhatsz. Tanulni fogsz általa.

A zsírok, szénhidrátok és fehérjék szükségességéről rengeteg olvasnivalót találsz a neten. Dolgozd fel az infokat. Ne higgy a csodákban.

Naponta legalább 4-5 alkalommal étkezz. Többször kevesebbet. Az én tapasztalatom az, hogy 14 óráig bármit ehetsz, és 14-ig legyen meg a három étkezés. A mennyiséget neked kell megtalálnod, mert nem tudom mennyit vagy aktív egy átlagos napon. Sportlsz-e valamit, fizikai munkát végzel stb. Ha teheted, 18-ig vacsorázz meg, és lehetőleg kerüld a vacsoránál a kenyeret, opéksüteményeket. Ha figyelsz a szervezetedre, két-három hónap után fogsz annyit tudni magadról, hogy miként fogyj le. Mindenféle csodaszer nélkül is le lehet fogyni. Ha akaratgyenge vagy, ha néha "vétkezel", ha hiszel a temészet erejében, akkor van néhány természetes készítmény, amelyek a szénhidrátok és zsírok felszívódását szabályozzák. Ezek segíthetnek, de magadtól, és ne ezektől a termékektől várd a csodát. A csoda az akaratod. Ha szeretnél többet tudni, akkor keress privát üzenetben.

2010. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!