Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 évesen biztonságos kávézni?

15 évesen biztonságos kávézni?

Figyelt kérdés
Ritkán (hetente egyszer vagy egyáltalán nem is) iszok egy csésze tejeskávét. Valami bajom lehet ettôl? Eddig semmi bajom nem volt, de tegnap kb este 9-kor ittam egyet és több mint 4 órán keresztül nem jött álom a szememre pedig nagyon fáradt voltam, és izzadtam is. Más okozóra nagyon nem tudok gondolni, azon kívül hogy valami megfeküdte a gyomrom.

2015. márc. 21. 01:47
 1/8 anonim válasza:

Most tènyleg nem lebaszás.. DE MINEK ISZOL KÁVÈT ESTE 9KOR??????



Ha normáliaan reggel esetleg dèlután iszod az nem baj.

2015. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kellett egy kis energia az éjfélig fentmaradáshoz, mert sokat kellett csinálnom aznap. Nem hittem volna, hogy eddig fent tart kevesebb mint egy kanál kávé.
2015. márc. 21. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, ha hetente egyszer vagy kétszer iszol egy kávét.
2015. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg az hogy ne lefekvés előtt igyál... :D amugy ha nem vagy koffein érzékeny nem lessz semmi bajod,ha máskor is rosszul lennél többet ne igyál...
2015. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énis 15 éves vagyok és kávézom. Van dolce gustonk is, szóval még többet iszom, mint te ;)Ha lány vagy, mi jobban igényeljük. Ha fiú, akkor megszokás v divatból :D Nem lesz bajod, mert én tavaly éjfél előtt ittam, h ne aludjak el, amikor Strasbourgba mentünk hajnalban! Anyukám ötlete volt, és lecsesztek a barátaim xd
2015. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb hülyeség eset kávézni. A kávé koffeintartalma 8 órán keresztül is képes hatni.
2015. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi: * este kávézni
2015. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hebe-hoba megiszol egy-egy kavet, abba nem fogsz belehalni. De nagyon vigyazz, hogy ne szokj ra!:))
2015. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!