Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs étvágyam reggelizni,...

Nincs étvágyam reggelizni, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Elég régóta van, egyszerűen nem esik jó enni reggel, már egy szelet kenyéret is nehezemre esik elfogyasztani. Persze később 10-11 óra környékén meg már majd éhen halok. Ti mit tanácsoltok?

(Értelmes válaszokat várok!)

22/F



2015. márc. 7. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, szerintem ez alkati kérdés (nekem pl nincs elég savam). Én úgy szoktam, hogy reggel egy pohár kávé, (esetleg egy keksz mellé, mert cukor nélkül iszom), vagy gyümölcslé, aztán 10 körül reggelizek, nem sokat, és délben-egykor megebédelek, aztán hat körül meg vacsorázom. Elég jól bejött a tíz órai reggeli, pedig hétre járok, és úgy is működik. Ne erőltesd, amikor nem esik jól, a szervezeted mindig tudja, mit akar.
2015. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Felkelés után ne nézz bele a tükörbe!
2015. márc. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!