Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A. Szellentéssel mi történik,...

A. Szellentéssel mi történik, amikor visszatartjuk?

Figyelt kérdés
Felszívódik vagy mi? Sosem értettem, mert hát nem véletlen, hogy ki akar jönni, és nem tudom, hogy olyankor mi van, amikor ezt gátoljuk
2010. febr. 2. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem egészséges visszatartani.
2010. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
3%
Ha sokáig visszatartod, akkor cafatokra robbansz szét.
2010. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
sz*rásnál fog kijönni, de olyat is hallottam, hogy bélfalon keresztül felszívódik, visszaoldódik a véredbe, és kilélegzed.
2010. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Örülök a sok hasznos válasznak...
2010. febr. 2. 22:35
 5/15 anonim ***** válasza:

"sz*rásnál fog kijönni, de olyat is hallottam, hogy bélfalon keresztül felszívódik, visszaoldódik a véredbe, és kilélegzed."


Ezt én vagyok, és a többi "hasznos" válasszal ellentétben ezt komolyan írtam.

2010. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Egy értelmes ember tudja rá a választ, nem értem miért kell egy ilyen hülye kérdést feltenni.
2010. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívódik fel sehova. Ha visszatartod, később újra és újra kell majd és egyre erősödő fájdalmaid lesznek. Egészen addig, amíg...
2010. febr. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért akarná bárki visszatartani? Nincs is jobb, mint egy jó ropogósat fingani :P Csak nehogy a sűrűje is jöjjön vele együtt :D
2010. febr. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"nem szívódik fel sehova"


nem-e? ezt honnan veszed? igenis felszívódik, lásd itt:

[link]


idézem:

"A bélgázosság nagy mennyiségű gáz felgyülemlése az emésztőrendszerben. A többlet gáz a szájon (böfögés) vagy a végbélnyíláson (szellentés, flatulencia) keresztül távozik, illetve felszívódik az emésztőrendszer falain a vérbe, majd a tüdőn keresztül kilégzésre kerül. Az emésztőrendszerben található baktériumok is lebontanak (metabolizálnak) egyes gázokat, könynyebben kiüríthető formára alakítva azokat."

2010. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

'"sz*rásnál fog kijönni, de olyat is hallottam, hogy bélfalon keresztül felszívódik, visszaoldódik a véredbe, és kilélegzed."


Ezt én vagyok, és a többi "hasznos" válasszal ellentétben ezt komolyan írtam.

'



Nem neked szólt, hanem az előző négynek, nyilván.

Amúgy meg miért hülye kérdés?

2010. febr. 3. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!