Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Féreghajtást magamnak házilag...

Féreghajtást magamnak házilag hogyan lehet megoldani? Hallottam ilyenről, hogy tökmag, stb, nem tlálok róla semmit a neten, valaki leírhatná?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

a fokhagyma a tuti. először csak kis adagokkal kezd, mert vcan akinek érzékenyebb a gyomra és szörnyű hasfájása lesz tőle.

egyél meg napi 2-3 geretzet. nemkell megrágni, elég ha darabokban vízzel lenyeled.

2010. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kurkuma is jó, anyukám arra esküszik. Minden nap egy kiskanálnyit megenni, de jó gyorsan le kell öblíteni valamivel, mert pocsék az íze. Indiában, ahol sok a retek és az állat, így védekeznek a férgek ellen, hogy jó fűszeresen főznek.
2010. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
nekem is hasonló problémám volt. a libriben megvettem kovács józsef - a szervezet tisztítása lépésről lépésre c. könyvét és ott találtam rá választ.
2010. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
leírhatnád, hogy mi volt az a válasz...
2010. jan. 25. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
De nem mondtad volna el neki.XD
2010. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dió tinktúra
2010. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!