Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet az, hogy pár...

Mitől lehet az, hogy pár hónapja falom az ételt?

Figyelt kérdés
Senki sem venné el előlem, van is mit ennem, mégis szinte zabálok és nem tudok lassítani, pedig mindig elhatározom. Így esik jól, pedig tudom, hogy ebből baj lesz.
2014. okt. 7. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
valami lelki dolog is lehet a háttérben
2014. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hááát, sokat stresszelek mostanában, az tény.

Fogalmam sincs, hogyan állhatnék le a "zabálással". Félreértés ne essék, nem vagyok kövér, sőt, sokat fogytam, mert kb 1éve életmódot váltottam, de félek, hogy baj lesz ebből a kapkodásból.

2014. okt. 10. 18:15
 3/3 anonim válasza:
én is így zabálok mikor valami hiányzik az életemből vagy ideges vagyok. mert ez megnyugtató és mindig kellemes élmény. keress mást, ami hasonlóan kellemes érzésekkel tölt el. ha pár hétig kibírod, összeszűkül a gyomrod és már jobb lesz :) ha nem vagy elég erős akaratú, kérj meg esetleg valakit a közeledben hogy szóljon rád és lépjen közbe :D
2014. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!