Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az lehetseges hogyha fogyaszto...

Az lehetseges hogyha fogyasztok szojafeherjet esetleg sikerul hizni tole es meg a mellem is megno?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor hogy hasznaljam es milyen fajtat?


50 kilo vagyok 4 eve, pedig rengeteget eszek! Az idealis testsulyom 64 kg lenne korulbelul...


2014. szept. 2. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te miért kerülöd a húst, mivel abban van a sok fehérje. Én vegán vagyok és a borsófehérjét választottam, egészen jól bevált, de a hízást nálam csak a komoly testmozgás indította be, kétnaponta 2 óra, főleg súlyzós edzés, így híztam 10 kg-ot és persze vegán életmóddal, ami azért nehezebb, mint csirkemell mellett.
2014. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kerulom a hust, tokmindegy mennyit eszek nem tudok hizni! Hus, csoki, csipsz, pizza, zoldseg, tejtermekek.... Hiaba
2014. szept. 2. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább ki kellene vizsgáltatnod magad, hátha valami felszívódási zavarod van, pl. gluténérzékenységed.
2014. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szója rákkeltő és nem egészséges. Menj orvoshoz, és vizsgáltasd ki magad,hogy miért nem hasznosítja a szervezeted, amit megeszel.
2014. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyors anyagcsere mellett nem fogsz tudni kellő súlyt felszedni, ha már étrend kiegészítőkön gondolkodsz, akkor edzeni kell mellette. Mivel hiába használod majd, nem fog a szervezet kellő tápanyagot felszívni.
2014. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, koszonom!

Egyebkent, ha a cicim ugy nez ki mint amikor 11 eves voltam, tehat csak nagyon kezdetleges es kicsi, akkor az mar nem is fog fejlodni soha? Ha hizok akkor se?... Vagy ha ezzel elmegyek orvoshoz nagyon kinevet/ csak legyint h jo az...?:/ (18 leszek hamarosan, soha nem szedtem semmilyen fog.gatlot)

2014. szept. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!