Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudnátok ajánlani tömegnöv...

Mit tudnátok ajánlani tömegnövelésre?

Figyelt kérdés
Olyan szer kellene, amivel nagyon hamar tudok tömeget növelni (egyelőre 10-15 kg). Nem igazán érdekel hogy egészséges-e, lehet tőlem bármi, csak legyen lehetőségem beszerezni Romániában és gyors legyen.

2014. aug. 22. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lenyelsz egy 15 kilós valamit.
2014. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Bármi, ami rövid idő alatt növeli a tömeget ártalmas.

Ki ne találd, hogy bármit beszedsz és nem érdekel az egészséged! nem régen a környezetemben amiatt halt meg egy 21 éves fiatalember, hogy a sok tömegnövelőtől agydaganata lett. Mire kiderült, már nem tudtak segíteni rajta.

Ugyanis ami a sejt szaporulatot felgyorsítja a szervezetben(tömeget növel) az bizony a rossz sejteket is elkezdi szaporítani. Elég egy pillanat, amikor gyengébb az immunrendszered. Eddzél rendszeresen és szépen megnő a tömeged.

2014. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lelkifröccs kell, hanem válasz a kérdésemre. Az elmult időszakban betegség miatt 10 kilót fogytam, és bármit megtennék azért, hogy minél hamarább visszaszerezzem. Munkahelyem miatt nincs időm konditerembe szorgalmasan edzegetni, esténként fáradtan még be tudok préselni pár egyszerübb gyakorlatból néhány szériát, ennyit tudok kihozni belőle, továbbá az étkezésemről sem én gondoskodom, emiatt nem tudok tömegnövelő étrendet folytatni, csak kiegészíteni a jelenlegit, nem tartós használatra, csak amig visszaszedem a leadott 10 kilót, esetleg rá még párat ennyi. Ha agydaganatom lenne sem nagyon érdekelne, egyetlen dolog ami fontos az életemben, az az, hogy jól nézzek ki. Erre nem kérek kommentárt. Egyébként a trágár hozzászólásra ment a - és a jelentés.
2014. aug. 23. 00:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Betegség miatt fogytál és drasztikus tömegnövelőt akarsz. Lelkifröccsöt nem. Azt sem bánnád, ha agydaganatod lesz, csak jól nézz ki. És akkor mégis kinek tetszenél vagy hol néznél jól ki? Másvilágon?

Figyelj! A legkíméletesebb a fehérje (protein) Azt már mindenütt lehet kapni. Romániában is. Aránylag megfizethető áron.

Nem egy hét alatt leszel fain tőle, hanem több idő alatt, de edzened is kell.

És elküldhetsz melegebb vidékre, akkor is azt mondom, hogy az egészséged az első!!!

Előző válaszoló voltam. (nem a trágár)

2014. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Fura de ezzel én úgy vagyok, hogy az agydaganattól nem tartok, huzamosabb ideig egyébként sem szeretném szedni, és megjegyezném, hogy a telt alakúak örülnek ha fogynak 10 kilót, akinek meg egyébként is szálkás izomzata volt és jo alakja, az meg elszörnyed amikor szembesül vele. Nem épp kellemes látni azt, hogy milyen voltam és jelenleg hogy nézek ki. Legyek felelőtlen, de nekem ez fontos, és gyorsan szeretném visszaszerezni az eredeti sulyom és izomzatom, és ezért bármire képes lennék.


Hát eddig csak fehérje proteineket használok, de ezzel az a gond, hogy ezzel a módszerrel is kell a gyakoribb étkezés, jobb étrend, több és minőségibb edzés, de nekem erre jelenlegi helyzetem miatt nincs lehetőségem, nincs rá elegendő időm, hogy edzőtermekbe járjak, sőt napközben egy ebédidőn kívül nem is igazán tudok enni. Ezért lennék hajlandó akár brutálisabb szerekhez is folyamodni...

2014. aug. 23. 01:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Nem kell neked az a brutális szer! Most miért baj az, ha több idő alatt áll helyre az izomzatod. Ha valaki csak azért kedvel, mert szálkásan izmos vagy, azt felejtsd el. Megértem én a körülményeidet. Mindent megértek. Azt is, hogy nem jut minden nap csirkemell filére és banánra.

Nem tudom hallottál-e már a street workout-ról.

Otthon lehet edzeni, bármi extra felszerelés nélkül. Max két súlyzó meg egy felhúzódzkodó elegendő hozzá.

De, hogy miért szánok rád ennyi időt, nem tudom.

2014. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, 2,4,6-os válaszoló voltam. A lelkifröccsös.
2014. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem találtam eddig hasonló szert marad tovább ez a fajta edzés. Köszönöm hogy figyelmet forditottál rám. Ment a +.
2014. aug. 23. 13:18
 9/12 anonim válasza:

10-15kg felszedéséhez elég komoly idő kell.

Szteroid,edzés és jó táplálkozás a megoldás, külömben szteroid nélkül 10-15kgot felszedni pfffff 1-2év.

Szteroidokat nem ajánlom!

2014. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szteroid nélkül is fel lehet szedni 10 kilót fél év alatt.

Elég a fehérje és vegyél hozzá vitaminokat. Ugyanabból a boltból, ahol a fehérjét veszed. Esteleg omega 3-at is.

Gondolom ott is van SCITEC . Elég jó minőségű táplálék kiegészítő a Mega Daily One Plus.

Még mindig a lelkifröccsös voltam. Mellesleg két keményen edző nagyfiú édesanyja.

2014. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!