Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet abból baj ha túl sok...

Lehet abból baj ha túl sok citromos vizet iszik az ember?

Figyelt kérdés
Szinte csak azt iszok h úgy 1l víz és egy pici citromlé (legtöbbször bolti üveges, de néha facsart)
2014. júl. 1. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baj? Abból még sosem lett baj,hogy az ember gyümölcsöt fogyaszt, az az egy, amit nem lehet túlzásba vinni. :-) Én minden reggel azzal indítok ,hogy egy pohár vízbe bele nyomok fél citromot. Lúgosít és helyre rakja a gyomrot, ráadásul étvágygerjesztő. Természetesen cukrot sosem teszek bele, mert az ellenkezőjét érném el vele, a cukor ugyanis savasít. Viszont málnaszörpöt újabban úgy iszom, hogy abba is nyomok egy kevés citromot, mert nekem a szörp túl márcos, így viszont egyszerre fanyar és édes. Gyakran csinálok házi citromfagyit. Az ételek mellé is teszek citromkarikát, a halat el sem tudom képzelni nélküle. Szóval citromot eszünk citrommal. Azt kívánom ez legyen a legrosszabb szokásod.
2014. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!