Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csokoholista lettem. Mit tegyek?

Csokoholista lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a csokoholistaság összes jelét felfedeztem magamon de nem tudom hogyan szokjak le ezekről a csoki evő "rohamaimról"

2014. ápr. 8. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is azok vagyunk, megfigyeltem, hogyha nem jutok csokihoz pár napig, akkor már nem is kívánom annyira, próbáld ki, hogy 1 hétig nem eszel csokit, majszolj helyette sárgarépát, gyümölcsöket.
2014. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor 12-13 éves lehettem, akkor nekem is volt egy ilyen időszakom. Végül is úgy nőttem ki, ahogyan az első írta, hogy elhatároztam azt, hogy nem eszem egy kockát sem hosszabb ideig és egy idő után már nemcsak, hogy elmúlt a csoki iránti vágy, de még irtóztam is attól az édes íztől. Ez mai napig így van amúgy, unokatestvérem - aki imádja a csokit - mellettem majszolhat egész csokitáblákat és még hajszálnyit sem kívánom meg őket. De mondjuk ez nem működik így mindenkinél, a többség ( főleg a nők ) mindig is édesszájúak maradnak és ebben az esetben arra kell figyelned, hogy mértékkel egyed, ha már eszed, illetve figyelj arra, hogy egyél tápláló ételeket is, mert sokszor a csokievők akkor ugranak rá a csokoládéra, amikor éhesek és elfelejtenek " normálisan " étkezni.
2014. ápr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek de megvonni a csokit csak így nem tudom konkrétan olyankor frusztrált vagyok ha nem kapok csokit és persze hirtelen haragú is....próbáltam már megvonni magamtól a csokit de nem sikerült még nem olyan komoly a dolog hisz még nem vagyok kövér/dundi/duci (ahogy tetszik) de ki tudja hogy megy ez tovább ha nem fékezem magam :/
2014. ápr. 10. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!