Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 2-3 yoghurttől pudingtól...

Napi 2-3 yoghurttől pudingtól előjöhet bármiféle gond? Pl rossz vérkép, szervi gond

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, és ha már tényleg nincs mit enni pár órán keresztül, akkor pótlásnak mindig van yoghurt, viszont nem csak vészhelyzetben eszek meg ennyit, hanem sima étkezések mellé is, mindennap, ritka az amikor kihagyok 1-2napot

Most eszembe jutott, mi van ha megbetegítem magam velük.

Egyébként elhízva nem vagyok, mert

21F


2014. márc. 28. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ízesített joghurtok és pudingok nem szükségesek a szervezet megfelelő működéséhez, mint ahogyan azt a reklámok hitetik az emberekkel már hosszú idők óta, sőt ha valahova sorolandóak lennének, akkor a táplálkozástudomány alját képeznék.


Amennyiben viszont nem vagy laktóz intoleráns, akkor a te esetedben azonnali és komoly veszélyek valószínűsége nem áll fenn attól a napi 2-3 joghurttól vagy pudingtól, de ettől függetlenül még felesleges energiabevitel, amelyet lehetne más ételekből is fedezni, amelyeknek akár valódi tápanyagértéke is lehetne.

2014. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél inkább natúr joghurtot és saját magadnak rakd össze gyümölcsökből stb. Úgy sokkal egészségesebb és szerintem sokkal finomabb is.
2014. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotok, igen szoktam csinálni sima görög yoghurt-ból egy itthoni összeállítást, abba zabpelyhet, diót, vagy tökmagot rakok.
2014. márc. 28. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:

A tejtermékek gyulladásfokozóak. Igen, krónikus betegségeket így vérképi, szervi gondokat is okozhatnak (okoznak).


Valójában egész társadalmak betegítik meg magukat velük. Ebből él a tejipar, így működik sajnos.

2014. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!