Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam, illetve még nem gyógyultam ki belőle, de már eljutottam odáig, hogy belátom, hogy ez így nem mehet tovább, és híznom kéne. Meg akarok gyógyulni, de most meg attól rettegek, hogy ha visszaszedem azt a 7 kg-ot, ami szükséges lenne a normális testsúlyomhoz, akkor tiszta plöttyedt leszek, csupa zsír az izmaim helyett, amiből egy csomó lement a fogyás miatt. Ez valóban így van, vagy van rá esély, hogy normális táplálkozással és rendszeres sporttal az izmaim jöjjenek vissza? Hogy működik ez? Valaki hozzáértő mondjon véleményt pls!!! Köszönöm előre is!

2014. márc. 9. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy most?
2014. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
45 kg 166 cm
2014. márc. 9. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Fehérjedúsan étkezel(sok hús), akkor megoldható.

Súlyzós edzést végezz. Hány éves vagy amúgy?

2014. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is súlyzós edzést végezz ! Lényeg,hogy ne tornázz, vagy ne fuss, szóval ne sok kalóriát veszíts, mivel akkor nehezebb lesz híznod.
2014. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Köszi a tippeket, akkor súlyzós edzést kezdek
2014. márc. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!