Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nagyon behúzom a hasamat...

Ha nagyon behúzom a hasamat (van egy ilyen jógagyakorlat) akkor fáj, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Gyomorégésem rendszeresen előfordul,lehet hogy már annyira károsodott a gyomrom belülről? Mert valahogy ugy fáj, mint akkor
2009. dec. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem szabadna, hogy fájjon. A gyomorégéssel vigyázni kell, veszélyes lehet. Segít, ha kevesebb szénhidrátot, több fehérjét, zöldfélét eszel. Nekem is voltak kezdődő gyomorfekély tüneteim, de rájöttem, ha nem iszok kávét, szénsavast és nem eszek annyi édességet, akkor semmi bajom. Ha éhes vagyok akkor 1-2 háztartási kekszet eszem, így sosem fáj már a hasam.
2009. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mostanában elég sok édességet eszem (sokáig visszafogtam magamés most bosszulja meg nagyon magát) lehet hogy akkor az a baj...van valamilyen vizsgálat erre hogy kideritség van-e valami baj bent?
2009. dec. 11. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért, nem tudok irni :)
2009. dec. 11. 19:53
 4/5 anonim válasza:
Persze,van ilyen vizsgálat.A körzeti orvoshoz menj el,ő majd beutal egy kivizsgálásra.
2009. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én meg ha behúzom a hasam akkor teljesen befelé domborodik na erre varrjatok gombot

és még csak nem is fáj

2009. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!