Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nézek ki úgy mint egy...

Miért nézek ki úgy mint egy terhes nő?

Figyelt kérdés
Elkezdtem diétázi,de mivel fejlődő szervezet vagyok,ezért a szüleim nem engedik túlzásba vinni.Kevesebbet eszek,vacsora 6óra előtt minden nap,sok gyülmölcs és zöldség,kevesebb tésztafélét eszek és szinte csak vizet iszok(a szén-dioxiddal enyhén dúsítottat)és minden nap mozgok,tornázok.Fogytam 2kg-t,és visszahíztam,és megint fogytam,most pedig az alapsúlyomnál 1kg-mal több vagyok és úgy nézek ki mint egy terhes nő.Fel vagyok puffadva.Ez mitől lehet?És ha valaki tud írni valami jó fogyási módszert ami neki vagy ismerősének bevált az leírná nekem?Előre is köszönöm a válaszokat:) 14/L

2014. febr. 26. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

14 evesnek FOGYOKURAZNI SZIGORUAN TILOS!!!!!


6-utan-nem-eves olyannak, aki nem este 8kor fekszik es reggel 5 kor kel, szinten TILOS!!!


GYIK keresojet jobbra/fent hasznalni kotelezo!!!

A temaban mar minden hasznos le lett irva, tobbek kozott miert tilos fogyokuraznod, miert butasag 6 utan nem enni es mit KELL enni es hogy miert FONTOS a sport!

2014. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok húst (zsírosabbakat is) halat, tojást kellene enned zöldségekkel.


Ez az alap. Nasi: olajos magok, gyümölcsök.


Miért lehet puffadt:

- gluténtól (kenyér, liszt)

- tejtől (tejtermékek, tejcukor, tejfehérje)

- nyers zöldségeket eszel, de a szervezeted egy ideje nem kapott sok nyers zöldséget, ezeket nem könnyű lebontani. Érdemes főzni, párolni, sütni és hagymával, csípős fűszerekkel ízesíteni az ételeket + zöldségeket hússal, zsiradékkal együtt fogyasztani.

2014. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!