Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történne ha valaki meginna...

Mi történne ha valaki meginna egy pohár vizet amiben kb 1200 db édesítő lett feloldva?

Figyelt kérdés
Eszembe se jut ilyet tenni, csak kíváncsi vagyok a szervezetre milyen hatása lenne...
2009. dec. 6. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Az pont egy egész doboz Süssina..:D Hát "kicsit" megugrana a vércukrod az bizti..:)
2009. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
és felold 1200dbot? mer az se mindegy
2009. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem oldódik fel benne teljesen, de nem ez a lényeg.


Hanem mi történik ha ilyen mennyíségű szacharin és társai a szervezetbe kerülnek viszonylag rövid időn belül?

Valami nagyon durva az biztos... különben nem lenne ráírva h napi 12 db-nál többet nem lehet. (van amelyiknél 25 a határ)

2009. dec. 6. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Hasmenlés aztán kijön belőled, miért mire számítasz?
2009. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
képes lennél mozgatni a tárgyakat a puszta akaratoddal
2009. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olyat most is tudok :D
2009. dec. 15. 00:17
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor képtelen lennél rá
2009. dec. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Itt nem az a kérdés mi lesz utána, hanem hogy mi történt előtte? Normális ép eszű emberben ilyen kérdés nem merül fel.
2009. dec. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jajj utolso, most kivancsisagbol nem lehet megkerdezni ????En olyat tudok csak mondani,hogy egy no itt tobb,mint egy gallon vizet megivottkb(10liter viz) azert ,hogy a fianak egy radios musorban nyerjen egy nintendo jatekot.es par ora mulva belehalt, addig hanyt,szedult, es vegul meghalt a radiosok meg kirohogtek,hogy hany,es nem gondoltak,hogy belefog halni ..szoval ezen egy kicsit kiakadtam!(angliabol irok) na ennyi a szacharinrol nem tudom mi lesz,gondolom hanyas hasmenes rosszullet
2009. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
amúgy a vércukorszintem nem hinném, hogy megugrana, hiszen az édesítőnek pont az a lémyege, hogy nem cukor, tehát a vércukorszintet sem emelheti, csak roh@dt édes.
2009. dec. 29. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!