Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
Ma már megettem egy tábla milkát (500kcal) meg egy nagy csokis desszertet ami kb 1000 kcal volt. Amúgy most nem a kcal érdekel csak azért írtam hogy nagyjából tudjátok hogy mennyi volt. Ezen kívül egész nap össze vissza ettem + ettem tortát, szaloncukrot stbstb. Szóval lehet attól bajom ha még megeszek egy tábla nagy milka csokit (250 g)? Tudom hogy hízlal de nem ez a kérdésem hanem az hogy nem fog annyira felmenni a cukrom hogy elájulok vagy ilyesmi? (nem vagyok cukorbeteg)

2013. dec. 24. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom érzed hogyha van valami bajod nem?? :D

Csak el tudod dönteni..

Én simán megeszek ennyit, vagy többet is..

Persze ha érzed, hogy már rosszul vagy..

2013. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mintha szar lenne a pulzusom.. :D
2013. dec. 24. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Így este 11-kor szerintem ne egyél többet. :)

Továbbá javasolnék egy B6 vitamin tablettát (segít emészteni, hányinger ellen kiváló).

2013. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" mintha szar lenne a pulzusom.. :D " - Nem csodálom :)).


Jó, szerintem időnként lehet túlzásokba esni.

Szóval oké, nem kell napi rendszert csinálni valamiből, de ha egyszer az ember nekiesik valaminek, akkor essen neki rendesen. xD

2013. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!