Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami olyan szer, ami...

Van valami olyan szer, ami begyorsítja az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, de egyszerűen képtelen vagyok... véleményem szerint a nagyon lassú anyagcserém miatt. HAVI 4-5 alkalommal van "nagy dolog". Én ezt már nem bírom. Gyakran enni nem tudok, mert olyan szinten lelkiismeret furdalásom van, ha eszek, hogy legszívesebben visszajönne az egész. Mikor eszem, akkor sem sokat. Mozogni átlagos mennyiséget mozgok.

Van valami gyógyszer erre??

Ha jobban belegondolok az elmúlt 15 évben kb. ez miatt végig boldogtalan és elégedetlen voltam... feljönni feljön 2 nap alatt 3 kiló, de el nem tűnik, csak kínkeservvel, de 73 kiló alá, ha meggebedek, se sikerül fogynom... a 160centimhez.

Ha begyorsulna az anyagcserém az nagyon sokat lendítene. Volt hasmenős vírusom, utána próbáltam gyakran keveset enni, és evés után fél órával már tudtam menni wc-re, de a napi 1 megvolt, és 2 hét alatt (a vírust nem számítva) lement 4 kiló. Aztán egy másik betegség miatt nem tudtam enni, megint belassult, és minden visszajött...


Mit vegyek, ami hat is?? Tapasztalat?

Köszönöm, aki segít...


2013. dec. 21. 22:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
én most narancsot eszek, úgy tűnik, beválik...
2013. dec. 23. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!