Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 3 almával egy hónapon...

Napi 3 almával egy hónapon keresztül hány kilót lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak azt eszed, akkor rövidúton éhenhalsz. Ha mást is, akkor meg marhára nem fogsz fogyni tőle.
2013. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na ugyanebbe a hibába estem én is.. pont ugyanezt csináltam . 3 hétig bírtam. aztán már hullott a hajam repedezett a körmöm stb az egyoldalú táplálkozás miatt. nem beszélve arról hogy amit le is adtam majdnem duplán szedtem vissza kb 1 hét alatt. 3 hét alatt ezzel a kis "almakúrával" 8és fél kg-ot fogytam. de aztán 14 kilo jött vissza . szóval szerintem nem érdemes ezzel kisérletezni. főleg hogy a gyomrodat is tönkreváéghatod vele egy jó időre mivel az alma egy gyümölcs savat termel. és ha nem eszel semmi mást akkor bizony jajgatni fog a pocid egy idő után.
2013. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális fogyókúrát végezz (amit utána életvitelszerűen is tartani tudsz), mert ha radikálisan kevesebb kalóriát viszel be a szükségesnél, akkor a szervezeted egyrészt izmot bont, és nem leszel formás, másrészt az anyagcsere is lelassul és utána a közel-normális étkezésre visszatérve is rövid úton duplán hízod vissza, amit leadtál. A hiánybetegségeket meg sem említettem.

Testsúlytól, nemtől, magasságtól és napi aktivitástól függően napi kb 1300-1500 kalóriával egy hónap alatt 4-6 kilót fogyhatsz biztonságosan, tartósan és egészségesen egy tisztességes diétával.

2013. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jojo effektusra vágysz akkor csak csináld. egy dolog számit hogy ne diétázz hanem váltsd életmódot. Bármilyne diéta után ha ujra elejkzded enni amit régen akkor bizosan vissza is fog jönni ami lement de sok esetbne még több jön vissza. Én tini koromban csináltam egyszer iylen hülyeséget, olyan kiütéses lett aze gész testem hogy a bőrgyógyászaton kötöttem ki, összevissza szurkáltak stb. AMint elkezdtem enni el is multak.
2013. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!