Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlyos laktóz intoleráns...

Súlyos laktóz intoleráns vagyok. Bekajáltam valamit. Mit csináljak? Még mindig rosszul vagyok. Begyulladt a belem.

Figyelt kérdés
tegnap DU. vezetgettem, kezdő vagyok, és gyakoroltam. Gondoltam mivel ügyes voltam, jutalomból eszem egy somlóit. hát megettem. jó nagy volt, finom volt, tejszínes volt. tegnap este arra keltem fel hogy ráz a hideg, fáj a hasam, hányingerem van.... okádtam, fostam, még mindig szarul vagyok, most is fáj a hasam:( komolyan miért vagyok ekkora barom? miért????
2013. aug. 25. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy laktóz intoleráns barátom, neki van ilyen esetekre gyógyszere, sőt ha megkíván valami habos sütit, vagy idegen helyre megy kajálni, akkor már előre beveszi, hogy ne legyen gondja!
2013. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lactase tablettád nincs? Nem árt ilyen esetben evés előtt 3-4 szemet betolni! :)
2013. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
semmit nem használ nekem. csecsemőként is már nagyon beteg voltam, speciális tápszer kellett.
2013. aug. 25. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg messzire el kéne kerüld a habos-babos finom sütiket! :(
2013. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez az oka? Nem spekulálod túl?


Mert ezek a tünetek illenek a vakbél gyulladásra is.... amikor nekem volt (5x jött ki, az utolsónál tokosodva kivették), ugyanezeket a tüneteket produkáltam.

2013. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem nincs vakbél gyulladásom :S
2013. aug. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!