Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Allergiás lennék?

Allergiás lennék?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt megettem kb 1 kg őszibarackot, és elkezdtem viszketni. Azt hittem, hogy a tusfürdő miatt van, mert elég érzékeny bőröm van, és nem használhatok mindenfélét. Tegnap is ettem kettő barackot, de akkor már másik érzékeny bőrre való tusfürdőt használtam, és akkor is viszketett, és még apró piros pöttyök is kijöttek rajtam, amik kb egy óra múlva el is tűntek. Még sosem volt ilyen. Allergiás lennék az őszibarackra?

2013. aug. 14. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármire lehet valaki allergiás. És az sem jelent semmit,h eddig nem voltál az. Az allergia bármikor elkezdődhet.

Próbálj meg úgy barackot enni,h előtte nem eszel semmit, nem használsz külsőleg semmit, nem kell egy egészet sem megenned,elég egy kicsit(allergia már minimális mennyiségnél okoz panaszt).Ha viszketsz utána igyál egy Calcium pezsgőtablettát. Ha ettől nem lesz bajod,nem a barack volt a hibás.

2013. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!