Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha az ember egy nap meginna...

Ha az ember egy nap meginna 4-5liter vizet az nem tenne jót neki?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy nem mosná ki a testét pl. a méreganyagoktól?

2013. júl. 31. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A túl sok víz nem tesz jót, még baj is lehet belőle. Nem tudom, hogy mi számít "túl soknak", valószínűleg azért nem a 4-5 liter, de ezt sem szabad mértéktelenül, mint, ahogy mást sem.

[link]

2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség a lényeg! A 2-3 L is "dolgozik".
2013. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt a méreganyagot , ami a vérpályán belül kering kimosná. De azt, ami a zsírszövetben raktározódik azt nem.

Viszont, hogy a jó eredményt sikerüljön megtartani akkor ez idő alatt el kell kezdeni, hogy több méreganyagot ne vigyen be, mert ha azok felszívódnak ugyan ott tart. Ezt akkor érdemes csinálni bevezetőként, ha azt mondod innentől változtatsz. Akkor gyakorlatilag lökés szerűen felszabadítod a tested a méreganyagoktól és nem lesz utánpótlás.

2013. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kánikula van, akkor nem sok az a 4-5 liter.

A sok víz valamennyire segít a vesének, de normál hőfokon ennyi vízre nincs szükség, 2-3 liter is elég jól működik.

2013. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagy melegben, amikor sokat izzadsz többet kell inni, de az, hogy mindenki meg kell igyon naponta 4-5 liter vizet már nem igaz, sőt szerintem 3 liter is sok, mert a vesének is árt meg még csomó mindennek. Ahhoz is kell igazítani az innivaló mennyiségét, hogy mennyit eszel :)
2013. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!