Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kicsi a mellem, mit tegyek?

Nikol66 kérdése:

Kicsi a mellem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok

2013. júl. 23. 13:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Örülj neki, sokkal tovább marad feszes
2013. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tesóm 18 éves. Neki olyan szinten kicsi a melle, hogy tényleg TELJESEN LAPOS. Szegényre alig találunk olyan melltartót, ami nagyon szivacsos, s mégsem tűnik benne úgy, mintha kitömné. Viszont neki a feneke nagy, a combjai vastagabbak, így ellensúlyozódik, így nőies(még akkor is, ha nem hiszi el).

Nekem meg nagy mellem van(C-D kosaras, feszes, ezzel nincs gondom) én meg ezért találok alig melltartót.:DD +azt vettem észre, hogy a pasiknak inkább a kismellű lányok jönnek be mostanában. Ne aggódjatok, csajok. Ahogy nekünk se tetszik mindegyikőnknek, hogy pl. egy pasinak barna a szeme, úgy nekik se biztos, hogy a nagy mell az ideáljuk. Popóra gyúrjatok, ezt tudom ajánlani.

2013. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 piriiiiii ***** válasza:
100%

Nyújtsd őket.

Hát basszus, mit tudnál tenni? Semmit.

16/L, aki meg van elégedve magával.

2013. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat próbálom elfogadni és várni csak hogy mindig piszkálnak vele
2013. júl. 23. 14:29
 15/19 piriiiiii ***** válasza:

Piszkálnak vele? De hogyan? Jó, mondjuk, ha megerőltetem magam, nagyon is el tudom képzelni.

De mondjak valamit? Ha egy lánynak az átlagtól nagyobb a melle, azt is piszkálják.

És az ilyen fafejűekkel nem kell törődni. Nem szabad magadra venned, mert nem Te tehetsz erről.

2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem meg azzal piszkáltak, hogy milyen nagy, meg hogy ekkora nem is kell nekik. Ne aggódj, a hülyék mindenkin találnak "fogást" ha magas vagy, ha kék a szemed...stb. Röhögj a képükbe. Irigyek, hogy nekik még ilyen se jut, mint Te! :))
2013. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Aki piszkál a melleid miatt annak az értelmi szintje messze a béka feneke alatt van. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Egyébként nagyon jó, hogy az egyik válaszoló, a 16 éves lány meg van elégedve magával. Kedves Kérdező, Te is követhetnéd a példáját!!!
2013. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a kicsi cicit :$ 16f

és a férfiak 90%-a ugy van vele hogy mindegy hogy kicsi csak formás legyen... akik meg piszkálnak azokkal meg ne törődj...

2013. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát és próbálok nem törődni vele
2013. júl. 23. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!