Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehetnék vékony?

Hogy lehetnék vékony?

Figyelt kérdés
165cm 75 kilós lány vagyok. Igazából nagyon leakarok fogyni szó szerint anerexiás lenni. Undorodom a normál súlyu emberektöl. Nem bíráskodásra vagyok kiváncsi csak hogy mi a leghatásosabb. Hirtelen hiztam fel 15 kilót,hánynom kell magamtól.
2013. jún. 22. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem bíráskodni akarok, de tudod te mivel jár az anorexia, azon kívül, hogy vékony vagy? Csak néhány példa kedvcsinálónak:


Menstruációs zavarok

Meddőség

Izomsorvadás

Csontveszteség


Ha tényleg akarod és kitartasz, egészségesen is le tudod dobni a felesleget.

Rengeteg zöldség, sok víz, kevés ch, sok fehérje, semmi cukor + aerob edzések.

2013. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugye nem akarsz az új Isabelle Caro lenni? Neked ő tetszik?

[link]

2013. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom mivel jár,nincs pénz semmi normális kajára...ma pl nem ettünk mert nem volt semmi. Napról napra élünk zöldség meg gyümölcs is olyan sok nemlehet birni pénzzel.
2013. jún. 23. 00:49
 4/7 A kérdező kommentje:
A csontjaim nagyon vastagok, a csuklóm nem hályas de alig van karkötö ami rámegy,meg a vádlim vagy 30' as de full izom az ugyse tünik el. Meg a koponyám is nagyobb az átlagnál. Miért kell nekem ekkorának lenni?
2013. jún. 23. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy "akkora". Én valószínűleg sokkal vastagabb vagyok. Rosszul látod magad, vagy rossz a mércéd. Kajával mi is alig bírjuk, de azért nem akarok anorex lenni. Kollégista koromban nekem is volt számtalanszor, hogy nem volt kajám, sokszor az utolsó 20 forintomból csörögtem haza este, hogy küldjenek pénzt, mert egész nap nem ettem, de akkor sem akartam fogyni, csak aggyal bírni a tanulást.
2013. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na szóval nem telik kajára,de mégis felszedtél 15 kilót, karkötőket hordasz, internet is van látom meg gondolom mobiltelefon...Nem hiszem, hogy pont az ennivalóra nem telik. Tudod néha le kell mondani dolgokról...
2013. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Karkötö?
2013. okt. 18. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!