Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen az Oxytarm tabletta,...

Milyen az Oxytarm tabletta, használ?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Én elkvettem azt a hibát, hogy megvettem. Szerintem nem érdemes egy fityinget sem költeni rá. Elvileg letisztítja a bélfalakat és így fokozza az anyagcserét. Hát nem tudom. Én csak azt éreztem, hogy valami nem jó. Nem éreztem jól magam tőle. Hasfájásom volt. Nem nagyon, csak egy kicsit, tompán kellemetlenül fájt. Úgy egy hét után abba is hagytam, mert nagyon rossz lett a közérzetem az állandósult kellemetlen tnettől. Én ennyit tudtam róla mondani neked..
2008. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én elégedett voltam vele.Krónikus székrekedésre használtam,amikor már meguntam a hashajtózást.Kezdetben az előírtaknak megfelelően szedtem,majd fogozatosan egyre kevesebbet.Eredménye:helyreállt a belső egyensúlyom bifitusz eszenzisz nélkül:)Az ára viszont elég sok,ajánlom h Rossmannban vedd(ha veszel) vannak egész jó akcióban is(3500 körül)
2008. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvettem, de még eddig nem tapasztaltam hogy jó lenne. Bár nekem nem is volt székrekedésem, sőt nagyon jó volt a bélmüködésem. Akartam egy béltisztítást, egy hete szedem de csak haspuffadásom van tőle, ritkán járok wc-re. Azért sem fogom abbahagyni, végigcsinálom az egy hónapot, ha már ennyi pénzt ráköltöttem. Egyébként a rossmanba vettem meg egy ezressel olcsóbban. :)A colonixal jobban jártam volna szerintem, de az meg dupla áron van. :(
2009. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

nekem használ!!!!

csak este veszek be belőle kettőt, mert egyébként hasmenésem van tőle. így tökéltetes. néha naponta kétszer is sikerül a nagywc. reggel iszom egy pohár vizet, fél óra múlva kávé, és megyek wcre. és ebéd után megint megyek általában. előtte hetente egyszer kétszer sikerült a dolog...

csak azt nem tudom, meddig lehet szedni.

2010. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem nagyon bevált az oxytarm! 3 hete szedem és csodákat tesz velem! Felpörgette az anyagcserém,több az energiám,szépül a bőröm! Rengeteget iszom és rendszeresen mozgok is mellette nyilván ez is megtámogatja a hatását.

Ha tavasszal tisztulni szeretnél szerintem nagyon jó választás és sokkal egyszerűbb a szedése mintha minden nap 4-5 pohár teát kéne elkészítened majd meginnod. :)

2011. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is használ!!
2011. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fiiling válasza:
Sziasztok. Én kb 13 éve próbáltam ki, mert folyton székrekedésem volt, fájt a hasam. Már első nap nagyon jó hatása volt, de aztán az első hét után - lehet, hogy túltisztított, nem tudom - onnantól hasmenéses székletet okozott. Sokszor hirtelen tört rám, szaladni kellett, a mennyiség pedig kicsi volt. Ismerősök azt mondták, biztos hamar kitisztított már mindent, és már abba lehetne hagyni. Ettől függetlenül eldöntöttem, hogy hősiesen végigcsinálom a 3 hónapot, fősuli, vizsgák dacára.:) Eredmény: nagyon sokat fogytam (41 kiló lettem 154 centihez, ez nem csontsovány, de eléggé vékony lettem), nagyon sok energiám volt, előtte sose voltam olyan fitt, összességében jól éreztem magam. Szerintem érdemes kipróbálni, vannak kellemetlen részei, de hosszú távon nem ártott. Annak ajánlanám, akinek kellemetlen a székelés, székrekedése van gyakran, és fáj a hasa. Ha fogyni is akar mellé, duplán ajánlott, aki nem akar fogyni, ne szedje.
2016. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!