Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zabkorpa mivel/hogyan ehető?

Zabkorpa mivel/hogyan ehető?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Vettem zabkorpát - nyilván nem azért, mert olyan hűde finom, hanem másmilyen kedvező hatásaira van szükségem. Viszont mibe/mivel tudnám azt enni? Tej, joghurt kilőve, laktózérzékenység miatt. Főzni pedig nem főzök (még).:) Nagyon megköszönném, ha tudnátok adni néhány ötletet!

Előre is köszönöm, remélem jó kategóriába sikerült tennem a kérdést! :)


2013. jún. 1. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyümölcslével, gyümölccsel keverheted.


Nem igazán léteznek azok a 'jó hatások' amik miatt vetted. Valószínűleg inkább több zöldséggel kellene több rostot fogyasztani, de persze meglephetsz a zabkorpa jótékony hatásaival - engem még nemigen győzött meg :)

2013. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hmm, köszönöm! Tízórai, uzsonna - csak gyümölcsöt eszem. Ebéd, vacsora - itt pedig a zöldségek kapnak jelentős hangsúlyt.

Én azért reménykedek. :)

2013. jún. 1. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan.. panaszod is van/volt?
2013. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában éppen székrekedéssel küzdök, és úgy gondoltam, elsőként nem a különféle hashajtó gyógyszerekhez nyúlok.
2013. jún. 1. 11:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod hogy a tejfehérjék és a glutén is okoznak akár hasmenést, akár székrekedést?
2013. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze. Már konzultáltam a dokival, szépen lassan lépünk egyről a kettőre, de nem azzal kezdte a ivizsgálásokat...
2013. jún. 1. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Hmm. Sok sikert.
2013. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!