Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fehérjét ajánlanátok?

Milyen fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok 20-éves vagyok még csak most kezdek el edzeni újból de eddig szerek nélkül nyomtam.

Sokan ajánlották a fehérjét mivel suliba járok így az közben jó étel kiegészítő mert hát nem nagyon tudok rendszeresen táplálkozni.

De annyi félét ajánlottak hogy nem tudom milyent vegyek

Nem tudnátok ajánlani? már aki használ, valami bevált fehérjét még most így az elején?

Az ár olyan 5000-től 10.000-ig mehet.

Valami olyant ami nem nagyon kezdőknek de nem is nagy testépítőknek hanem közép kategóriásoknak.

Már csak azért is mert régebben gyúrtam tisztán de el hanyagoltam magam és szinte alig látszik valami, de azért van még rajtam.

Olyan írjon aki szed ilyent és neki bevált! ( Köszi :)



2013. máj. 14. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem "szer", nem varázspor, nem koksz, nem csalás, csupán makrotápanyag más formában. A legismertebb fajtát (tejsavó, angolul whey) úgy csinálják, hogy kiszűrik a tejből a fehérjét. Ennyi. Nincs külön kezdőknek, nincs külön haladóknak, ahogy a húsban levő fehérjét sem különböztetjük így meg. És nem mondjuk rá, hogy "használ" meg "beválik", mert mindegyik lényegében ugyanolyan, bármelyik termék jó (kivéve a vaterás nagyonolcsó, mert az csak magas tejcukortartalmú sima savó).

Vegyél egy egyszerű koncentrátumot, akármelyik webshopban, tápkiegboltban. Kb 2,27 kiló szokott lenni 10-12 ezer, de sokféle van.

2013. máj. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló melyikre gondoltál pontosabban mert találtam többet is ebből a whey-ből. Be linkelnéd léci.

Azt mondod hogy ez jó lenne nekem? És ezt reggel suliban és edzéskor kell meginni?

2013. máj. 16. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Umm, szóval nem lehet linkelni webshopot oké. Rákeresel guglin, hogy testépítő bolt, webshop, rámész valamelyikre, vagy mindre, rákeresel a tejsavófehérje koncentrátumra, és kiválasztod, ami szimpi, meg amelyik olcsó. meg a fehérje tömegszázaléka legyen minél nagyobb, 70 felett azért.
2013. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!