Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha combra és...

.-Hella-. kérdése:

Mit tegyek ha combra és fenékre hízok?

Figyelt kérdés
Viszonylag egészséges ételt eszek csak össze vissza. Elkezdtem hizni de nem a hasamra. Most tornázni kezdtem. Miket egyek hogy ne hizzak olyan sokat combra és fenékre?
2013. ápr. 29. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
normális kaját... kenyeret ne, vagy csak tönkölyt meg teljes kiörlésűt blabla... tészta helyett durumtészta, rizsa helyett barna rizs, bulgur, barna bulgur... zabpehely, sok zöldség... járj el futni..
2013. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem már az egészséges ételt és futok is de a futással eddig semmit nem értem el. Futással mim erősödik???
2013. ápr. 29. 18:51
 3/6 yuda ***** válasza:

Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit felhasználsz..és bármilyen mozgástól, amit pluszban végzel, fogyni fogsz.

Nem egy nagy csoda. Legyél kitartó, mert előfordul, hogy csak két hónap után indul be a folyamat.

2013. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Èrtem. Köszönöm.
2013. ápr. 29. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Napi ötször egyél keveset - csirke, rizs, krumpli, zabpehely, tojás, zöldségek, tk kenyér, hal, estére túró, 2l viz.

Fogyáshoz cardio edzés kell - a futás jó kb 40-60perc KÉNYELMESEN tehát ne 10perc alatt köpd ki a tüdőd, hanem csak mozogj folyamatosan, akár a gyors séta is jó az a lényeg, hogy még éppen tudj beszélni közben.

2013. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

értem h elkezdted az egészséges étkezést, de abból sem mindegy h mennyit eszel meg ... :-/

edzöterembe is eljárhatsz heti 3x nyomhatsz súlyzós edzést mondjuk 40-50 perc aztán 15 perc kardio... ez nagyon jo, fogysz is és szép tónusos leszel, én így fogytam 8 kgt, 1 éve kajálok normálisan, de nem mondom h diétázok (azt csak 2 honapig csináltam) csak egyezerüen már nem is kell "annyi" meg "olyan" amit azelőtt ettem..

2013. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!