Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha a nagyon összekarcolt...

Ha a nagyon összekarcolt teflon serpenyőben sütök tovább, akkor abból lehet valami gondom? Hallottam olyanról, hogy rákot lehet kapni tőle, de lehet hogy csak téveszme. Aki ért hozzá, az kérem válaszoljon. Komolytalanok kíméljenek. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat olvastam már arról, hogy rákot okoz ha feljön a teflonbevonat, és ezt megeszi az ember az étellel.Szóval szerintem vegyél egy új serpenyőt, jó minőségűt,és ne karcolgasd, próbáld meg óvatosan fakanállal, és nem fémmel keverni az ételt, akkor nem sérül meg.Én évek óta használok teflonbevonatú serpenyőt, de alig van karc rajta, erre nagyon ügyelek, főleg amióta én is olvastam ilyeneket, hogy rákot okoz.
2009. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. szept. 26. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!