Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A gépi ételintolarencia...

A gépi ételintolarencia vizsgálat mindig fizetős?

Figyelt kérdés
Valószínűleg több mindenre is allergiás vagyok, időnként(lassan már folyamatosan) tele lesz gennyes hólyagokkal az arcom, amit semmivel sem tudok eltakarni, szégyellem, és emberek közé sincs kedvem menni. Voltam már sok bőrgyógyásznál, mindegyik valami belső, szervi problémára gyanakodott, de sosem találtak semmit, belefáradtam... Gyerekkoromba is voltak bőrproblémáim, de akkor nem az arcomon, hanem a testemen voltak száraz és fájdalmas heg szerű képződmények. Voltam tb által támogatott allergia teszten, ahol a 16 legallergénebb dolgot megnézték karcolásos módszerrel. Persze egyikre sem voltam érzékeny, így nem is törődtek velem többet, azt mondták majd kinövöm. Nos így is lett, egyik napról a másikra, de kaptam cserébe rosszabbat... Mit tehetnék? Nincs pénzem drága vizsgálatokra. Teljesen tönkre teszi az önbizalmam, ráadásul már hegek is vannak az arcomon. :(
2013. febr. 10. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen biorezonanciás vagy Voll módszeresre gondolsz, igen az. Alternatív gyógyászatban használják, nem tb támogatott.
2013. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magyarul, csak akkor jöhetsz rá mikre vagy allergiás, ha fizetsz, mert az orvosokat ez nem érdekli, nem betegség?
2013. febr. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!