Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik az az ételallergia,...

Melyik az az ételallergia, amelyiktől az ember rosszul lesz a bortól?

Figyelt kérdés
1-5 éve vannak különböző hasi problémáim és azt figyeltem meg, hogy a bortól nagyon rosszul leszek.. volt olyan, hogy megittam 1,5 pohár (fehér) bort és másnap egész nap hányingerem volt és most egy diéta után is bort ittam (kb 5 pohárnyit) és másnap egész nap hánytam és hőemelkedésem is volt...

2012. dec. 6. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hisztamin túlérzékenységnél előfordulhat.

Magas hisztamin tartalmú még a paradicsom, így a ketchup is, a savanyú káposzta, a kemény sajtok főleg, talán a banán is. Most ezek jutottak eszembe. Ha ezeknél is előfordul rosszullét, akkor elképzelhető, hogy erről van szó.

Változó, hogy kinél melyik kaja, vagy ital vált ki túlérzékenységi reakciót. Nálam pl. a sajt és a paradicsom.

2012. dec. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!