Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Két banánnak sok a kalóriamenn...

Két banánnak sok a kalóriamennyisége?

Figyelt kérdés
Éppen fogyókúrázzok és érdekelne, hogy ha 2 banánt megeszek délelõtt, akkor sok kalóriát vittem-e be a szervezetembe.
2012. nov. 26. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 206-ot.
2012. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat vittél be 2 banánnal, hányd ki azonnal mindet!!!!!
2012. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a kalória miatt vészes a dolog, hanem azért mert a banán 20-25%-a cukor, tehát két közepes banánnal máris 40-50 gramm cukrot vittél be, ami nem egy hasznos dolog, miközben zsírt próbálsz leadni. A gyümölcscukor ugyanis 100%-ban zsírraktárban végzi. Nem csak a kalóriát kell számolni, hanem azt is hogy miből származik. Ne tömeget akarj leadni, hanem zsírt!
2012. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok és csak annyit szólnék még, hogy azzal, hogy reggel etted a banánt nincs semmi baj. (Meg ha mást reggelire nem nagyon ettél. Nem tudom milyen fogyókúrát folytatsz én a kalóriaértékre mondtam, h 200 kcal reggelire oké és még mehet valami mellé. Szerintem így rendben lenne, mikor egyen az ember szénhidrátdús kaját, ha nem reggel. Az meg, hogy megvond magadtól, ha épp arra vágytál, nem jó dolog. Szerintem)
2012. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
200. Lemértem egyszer, pont a kalóriakiszámítás miatt, fele súlya a héja :S
2012. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A DDT mennyisége nem érdekel? Amúgy a válasz a kérdésedre igen!
2012. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!