Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hetek óta kb semmit se ettem....

Hetek óta kb semmit se ettem. Hogyan tudnám visszaszoktatni a szervezetem az evéshez?

Figyelt kérdés

Ha enni próbálok, pár falat után hányingerem van, ráz a hideg, remegek, és öklendezek is.

16/L


2012. nov. 4. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért tettél ilyet? :(

Egyébként először próbáld az egyszerű ételeket, mint a háztartási keksz, teával, vagy a ropi kiváló, mintha hasrontás miatt diétáznál. Ne egyél tejterméket, és zsíros dolgokat először, majd aztán amikor már a főtt krumplit bírja a szervezeted, akkor lehet próbálkozni a krumplipürével, és meglátod, hogy egy idő után üresnek fogod érezni a krumplipürét, kívánsz hozzá valami húst is... De persze az adagok is kicsik legyenek először, addig egyél, ameddig jól esik.

Amúgy ez a rázkódás inkább pszichoszomatikus tünetnek tűnik, szóval először a lelki problémádat kellene tisztáznod magadban... Persze közben enni, enni, enni, ha nem akarsz kórházba kerülni, és miért is akarnál... :)

2012. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100 %-os gyümölcslével, babapiskótával, reszelt almával, banánnal próbálkozz! Nekem a Kubu üditőital sokat segített.
2012. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!