Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sok édességet meg szénhidrá...

Ha sok édességet meg szénhidrátot ettem az produkálhat olyan tüneteket mint a cukorbetegség?

Figyelt kérdés
Tehát ez csak ideiglenes és elmúlik ha nem rendszeres hogy ilyen sok szénhidrátot eszek?amúgy nagy fokú szomjúság, vizelés idegesség, ezeket tapasztaltam ma
2012. okt. 24. 23:13
 1/8 anonim válasza:
Előfordulhat, de ha 45 év alatt vagy és nem vagy 90kg felett akkor nem hiszem, hogy az lennél mivel ez inkább idősebb korban alakul ki. Velem is fordult már elő ilyesmi (fogyókúra közben), hogy jól be ettem minden finomat és rosszul lettem elfog múlni. A tüneteid alapján meg inkább kimerült lehetsz :)
2012. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első ír kort, de ez már a múlt. Kettes típusú cukorbetegség is kialakulhat fiatal korban. Nem ártana legalább egy ellenőrzés. Sok patikában lehet kérni, ha nem akarsz orvoshoz, meg laborba menni.

Ha túl sokat eszel ilyeneket, gyomorrontás nagyobb eséllyel alakulhat ki, mint a cukorbetegség kísérőjelenségei.

Lehet, hogy csak egyszeri, random esetről van szó, meg talán mostanában hallottál vagy olvastál a tünetekről, s a tudatalattid felnagyítja most ezeket a „jeleket”.

Mindenesetre, ha többször előfordul, rendszeres, akkor mindenképpen menj orvoshoz.

Milyen idős vagy, milyen nemű, milyen magas, mennyi a súlyod? Ha túlsúlyos vagy, milyen alkatod lett tőle? Hasra rakódott vagy egyenletesen oszlik el?

2012. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
175cm, 48-50 kiló vagyok és nem szoktam rendszeresen ezt csinálni szóval nem rakódott sehova:D és 21 éves vagyok. alapjáraton egészségesen eszek, kb semmi cukrot.amiatt lehet hogy egy ilyen jobban megviseli a szervezetem mert nincs hozzászokva?
2012. okt. 25. 07:16
 4/8 anonim válasza:
A 2. azért kérdezte, hogy hova rakódott mert az elhízás is egy tünet. Szerintem lassan vigyél vissza az étrendedbe néhány cukros ételt. Nem vagy cukor beteg szerintem. Gondolom tegnap ezeket tapasztaltad rákerestél a tüneteidre és ezt hozta ki te meg rá forogtál :)
2012. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak mostanában a vádlim is görcsöl és azt is írták tünetnek azér ijedtem meg kicsit:D
2012. okt. 25. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de nézess meg egy vér-vizeletet és ennyi nincs mitől parázni :)
2012. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor jó:D ma is ettem édességet és most nem voltam rosszul, lehet tényleg csak a kimerültség volt.
2012. okt. 25. 18:41
 8/8 anonim válasza:
Vagy lehet a front :)
2012. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!