Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evésrohamaim vannak, mit tegyek?

Evésrohamaim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam,de pár honapja sikerult belőle kigyogyulnom,meghíztam 48kg-ra.Szeptember óta viszont folyamatosan evésrohamaim vannak...van h 1 ora alatt felfalok mindent amit látok.Képtelen vagyok rá,h diétázzak...folyamatosan csak az evésen jár az eszem és utána persze jön a bűntudat.Felhíztam 1 honap alatt 55kg-ra,szeretnék ismét normális 48-49 lenni....Mit tegyek???

2012. okt. 24. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan így vagyunk ezzel egészségesek is :D No de viccet félretéve, próbáld meg magadat lekötni, sportolj, olvass, találj valami hobbit. Én úgy gondolom, hogy az anorexia meghatározó volt az életedben ezért is annyira központi téma az evés. Vonatkoztass el, fogyózni semmiképp ne fogyózz!
2012. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez meg már bulímiának hangzik, keress fel mielőbb egy szakembert.
2012. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szedek antidepresszánst és nyugtatót is,járok pszichiáterhez,de úgy érzem,hogy semmi sem segít.Elég későn járok haza,és ahányszor meglátok valami üzletet a városban rögtön indulok kaját venni.
2012. okt. 24. 16:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!