Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A béres-cseppről mik a vélemén...

A béres-cseppről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Én elsősorban azért szeretném szedni mert úgy hallottam, hogy az étvágyat növeli. Sajnos elég vékony vagyok és remélem hogy felszalad pár kiló. Aki már szedi azoknak mi a tapasztalat? Ill mennyi idő után lehet észrevenni a változást? Akár a jótékony hatásait vagy akinek megnőtt az étvágya.
2012. okt. 15. 13:44
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én választ nemtudok neked adni, de énis ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. Édesanyám, hamarosan megveszi nekem a 4pakkos kiszerelést, aztán lesz ami lesz. Ma olvastam róla, hogy étvágynövelő, és maga a gyógyszer nem hízlal, hanem a folyamatos táplálkozás.
2012. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt olvastam, nagyon remélem hogy valamnnyit segít, persze csodát nem várok tőle, de ha pár kiló feljönne nagyon örülnék neki. Én ma kezdtem el és napi 3X20 csepp, hátha.Négyes kiszerelést vettem, majd a végén már többet tudok. Köszönöm a választ és sok sikert :)
2012. okt. 15. 21:00
 3/4 A kérdező kommentje:
ill. még annyit kérdeznék hogy hány kiló vagy? Kiváncsiságból
2012. okt. 15. 21:01
 4/4 anonim válasza:
17/F 55kg
2012. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!