Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek kellene híznom?...

Szerintetek kellene híznom? 160cm/45kg

Figyelt kérdés

Bárhol néztem a testtömegindexem a neten mindenhol alacsony volt és soványnak írt ki.De én nem látom magam ennyire soványnak és teljesen jól érzem magam a bőrömben.egyébként egyáltalán nem koplalok megeszek mindent(még az édességet is)és teljesen egészséges vagyok,van energiám stb.

Akkor most hallgatnom kéne az eredményekre és híznom kellene vagy jó vagyok így ahogy vagyok?


2012. okt. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól bizony! Úgy vagy jól, ahogyan vagy. A 160 sm-hez a 45 kg kiválóan elég.


A testtömegindex nem mindig használható. Lehetséges, hogy izmosabb vagy, mint hájas, vagy a csontjaid nehezebbek, mint a veled egy magasságú/korú/súlyú/nemű embereké.

2012. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* cm -hez
2012. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Pár kilót mindenképpen fel kellene szedned. Ugyan ilyen magas vagyok és én is alig voltam negyven kiló fölött. Nem éreztem, hogy valami bajom is lenne. Aztán elkezdődött: sokszor annyira szédültem, hogy nem bírtam állni. Az emberek ahelyett, hogy megkérdezték volna, hogy segíthetnek-e, azt mondták rám, hogy részeg vagyok. Aztán mindig annyira fáradt voltam, hogy csak alvásból álltak a napjaim. Végül elküldött a háziorvosom vérvételre. Ott kóros vérszegénységet mutatott ki a vérképem. Még ekkor sem jöttem rá, hogy a súlyommal van a gond. Hiszen minden nő dícsért, hogy milyen jó alakom van. Akkor döbbentem rá a valóságra, amikor elmentem vért adni és nem adhattam, mert nem értem el az 50 kilót. Ez kb fél éve volt. Azóta híztam. Most 53-55 kg vagyok. Mellette folyamatosan tornázom, hogy a hízás ellenére feszes maradjon a bőröm. Beújítottam egy pár új ruhát és járok zumbára is. A párom pedig azóta nem tud betelni velem :)

Szóval javaslom, hogy legalább egy kicsit próbálj meg. Ne járj úgy mint én, mert pokolian nehéz volt.

2012. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15/L:)
2012. okt. 13. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Dehogyis, ne hízz:o tökéletes vagy:) minek akarsz hízni? ki szerint szép az úszógumi?:D
2012. okt. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes vagy így. Nekem vékonyak a csontjaim, 161 cm vagyok és 45 kg, és van rajtam mit fogni, mindenki megnyugodhat. :) Amúgy meg láttam nálam nehezebb lányokat, akik sokkal vékonyabbak voltak. (O.o)


23/N

2014. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!