Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epefergem van. Normalis az...

Epefergem van. Normalis az hogy eggyes etelek kimondottan budosek szamomra?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnak. Kedden megyek vissza es ad kezelest. De normalis hogy eggyes etelektol kiraz a hideg?

2012. okt. 4. 16:27
 1/2 Kriszet válasza:
Szia! Nekem csak epeműtétem volt (kivették), de addig is és azóta is vannak ételek, amiket nem birok. Még a szagát sem. Érdekesség az, hogy például egy tojásrántotta lehet büdös is (pedig nem az), 1 hét múlva meg simán megeszem, mert nem érzek semmit rajta. Epeféregre lehet kapni készítményt. Milyen kezelést kapsz rá? Azt olvastam, hogy Klionnal kezelik ezt is, de az brutális gyógyszer. Én be nem venném. Gastroenterológus kezeli, ahogy olvastam. A Colonix program is hatásos lehet rá. Gyógynövényként pedig a Libatop a leghatásosabb és nem okoz egyéb gondot. A kérdésedre válasz, ezt az epéd csinálja veled. Műtét után elég volt megszagolni valamit és már menekültem is. Talán van rá magyarázat, de szerintem erre sincs. Talány. Remélem azért segítettem. Gyógyulj meg hamar!
2012. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Hat en is eleg eros gyogyszert kapok, amitol hanyingerem is szokott lenni(figyelmeztetett az orvosno hogy lesz, es ez a gyogyszertol lessz,es ez azt jelentni hogy hatasos es ne ijedjek meg)a gyogyszer neve metrodinazol es emelle gyomorvedot azaz Omez-t szedek,hogy ne fajjon a gyomrom az eros gyogyszer miatt. Es en is pont ugy vagyok mitn te, egyik heten ki nem allhatom egy bizonyos etelt masik heten pedig rendesen kivanom. Koszi a valaszt. Korod es nemed , ha megkerdezhetem?
2012. okt. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!