Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak (tömegnövelő...

Hogyan hízzak (tömegnövelő sz*rságok nélkül! )?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a családomban mindenki magas és viszonylag vékony. Én most 17 évesen 190 centi és 74 kiló vagyok. A kérdésem az lenne hogyan tudnék hízni 5-6 kilót, mindenféle bogyók meg ilyesmik nélkül? Mert az elmult egy hónapban naponta 5x eszek, sok szénhidrátot, zsíros ételeket de egy grammot se híztam. Van megoldás?
2012. szept. 20. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Estefelé egyél sokat,és napról napra többet.

Így biztosan fogsz hízni.

2012. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ettél elég zsíros kenyeret :)
2012. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. Egyél többet, mint amire a szervezetednek szüksége van. Azért vagy giliszta, mert mindig keveset eszel, most meg már a normális adag is soknak tűnik. Ez mind relatív. Told a kaját és ennyi. Mondjuk sportolni nem ártana, ha nem egy zsírgombóc akarsz lenni, de ebbe én nem szólok bele.
2012. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a tömegnövelőt nem kéne leszarozni, ha nem tudod mi az. :)

De igen, a megoldás az evés. Lehet te azt hiszed, hogy sokat eszel, de látod a szervezeted mutatja, hogy mégsem eleget, hiszen nem hízik.

2012. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!