Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van más is olyan, aki az...

Van más is olyan, aki az édességtől megéhezik? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mindenki olyan furcsának találja körülöttem, mert más ha eszik egy sütit jól teli lesz tőle. Én meg utána leszek éhes, de nagyon..
2012. szept. 13. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A cukorszint ingadozása miatt van az éhségérzet.
2012. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen hirtelen felszökik a vércukor és az inzulinszint,de ugyanolyan hamar le is esik.
2012. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez baj vagy normális? Kell vele valamit csinálni?
2012. szept. 16. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen baj,mert hirtelen ingadozik az inzulin szint,ami a cukorbetegség táptalaja lehet.Ha édességet kívánsz,fahéjat,kis mézet,mazsolát használj,vagy egyél gyümölcsöket.
2012. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez már régóta így van, nem most alakult ki. Cukorbeteg sem vagyok, nem illenek rám a tünetek, 2es típusú főleg nem, mert kövér sem vagyok, sőt híznom kéne. És nincs cukorbeteg a családban sem.
2012. szept. 17. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak,akik idős korukra lesznek cukorbetegek ettől a fajta táplálkozástól,úgyhogy ne vedd lazán a dolgot.És nem kell hozzá feltétlen öröklődési hajlam sem.
2012. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy hogy szökik fel olyan gyorsan a vércukorszint, illetve csökken, mikor még éppen megettem a sütit? Olyan gyorsan nem szívódhat fel se..
2012. szept. 18. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a finomított szénhidrát elég gyorsan felszívódik,mondjuk ha rögtön utána már éhes vagy az lehet mástól is(passz,hogy mitől)de amit írtam az inzulinról arra mindenképp érdemes odafigyelni.
2012. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálok figyelni akkor :)
2012. szept. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!