Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 7 kilót fogytam kb.2-3 héz...

7 kilót fogytam kb.2-3 héz latt. Egy fiú miatt, közel 10 kilót szeretnék még leadni. Mitszóltok hozzá? Van valami tuti tippetek? :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 14:38
 1/5 anonim válasza:
Tippem az nincs, csak érdekelne, hogy hogy sikerült ennyit fogynod ilyen rövid idő alatt?:O
2012. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan fogsz, ez nagyon egészségtelen. Bár a 7 kg-ból valószínűleg 3-4 béltartalom, a heti 2 kg akkor is sok, ha csak nem vagy kórosan elhízva, de gondolom, hogy akkor több tíz kilót írtál volna... Egyetlen hatásos módszer az egészséges életmód, csak úgy kúrázni nincs értelme. A fogyás csak akkor tartós, ha komolyan akarod, ehhez egy fiú kevés - és egészségtelen - motiváció. Ha az a baj, hogy csak a vékony lányok tetszenek neki, akkor is hiába fogysz le, mert már eleve megváltoztattad a külsőd a kedvéért, ami egy lánytól bizony megalázkodás, és az nem jó, ha egy kapcsolat ezzel kezdődik...
2012. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm, az elsőnek üzenem, hogy rendszeresen mozogtam, és csak annyit ettem amennyi jólesik, cukrosat pedig kerültem. Úgy értsd hogy ami a tányéron van, de már nem esikjól, vagy soknak találod ne edd meg,mint én régebben: "ezt a keveset nem hagyom már itt" .. érted? :D

Viszont az én érdekemben fogyok, az mellékes hogy tetszeni is akarok mellette valakinek, jah és nem vagyok kórosan elhízva, de azért volt rajtam felesleg, és van még egy kicsi :)

2012. aug. 25. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell még 1,4 fiú és meglesz a 10kg.
2012. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell más, csak Ő! :)
2012. aug. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!