Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Két napja elmentem wc-re és a...

Két napja elmentem wc-re és a székletem helyett a belem láttam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval elmentem wc-re(már napok óta nem ürítettem) és teljes erőmből nyomtam . Amikor álltam fel észrevettem hogy valami lóg a fenekemből(először azt hittem kaki)majd elkezdtem nyomkodni visszafele,de ez nagyon fájt.Azonnal rohantam az orvoshoz aki megnézte e fenekem , és azt mondta ilyet még nem látott(ennyit a mai orvostudományról) és úgy kellett hazajönnöm hogy a belem fájt és nem tudtam ellene mit tenni. Még most is érzem.Mit tegyek ha ez újra előfordul?

#széklet #bélrendszeri problémák
2012. aug. 22. 04:07
 1/8 anonim válasza:
az ilyenekre szokott lenni kenocs irasd ki es jobbulast!
2012. aug. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aranyér netán? Gondolom konkrétan nem lógott fél métert ki a beled! Az aranyér is xar. Egyél sok rostosat, sok folyadékkal és a beledben nem áll össze betonkemény kólásflakon méretűre az anyag. Nem fogsz belegebedni mikor ki kell nyomatni, s így lehet a későbbiekben nem lesz ilyen jellegő problémád. Persze közben kezelgesd amíg elmúlik!
2012. aug. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem aranyér , azt már én is észrevettem volna, de egyébként az igazi belem volt bár nem fél méter,hanem kb 5 centi,még mindig várom a válaszokat! Istenem mindig csak itt lóg, és nem tudom visszanyomni,rajta ülök alszok... borzasztó
2012. aug. 22. 15:15
 4/8 poiu ***** válasza:
Rectalis prolapsus? Keress szakorvost - minél előbb. Addig kérj a patikában valami széklet lágyítót. Nem hashajtót. Egyél rostot. Valószínűleg műteni kell, minél előbb lássa hozzáértő doki.
2012. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
műteni?? ez nem hangzik valami jól :( már a depressziós rohamaim kezdenek előjönni. Öngyilkosságot már terveztem,most végre is hajtom
2012. aug. 26. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
te hü.ye vagy. Egy műtét miatt? Elmész a dokihoz megnézi mond valamit. Nem szégyen ember. Vannak kellemetlen dolgok, de mindenkivel előfordulhat. Nehogymár ezért öld meg magad!
2012. aug. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:

Ha megölöd magad, szemét állat vagy. Ezzel fenyegetőzni is szemét dolog. ÉN nem tudhatom, hogy mi a bajod, pusztán fölvetettem egy lehetőséget azért, hogy nézd meg az interneten és ne parázz az ismeretlentől, amíg nem lát doki. Te pedig egy jószándékú segítővel közlöd, hogy akkor megölöd magad. Felőlem megölheted magad, de ha az én felvetésem miatt teszed, akkor elcseszed egy csomó évemet, amig ezt fel tudom dolgozni. Tehát léci nyomás az orvoshoz, kezeltesd ki, aztán csinálj, amit akarsz.

Ezt a hetemet már elcseszted.

2012. aug. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
:-) Nagyon meggyőző volt az önmurdelési roham.
2012. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!