Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Műanyagot eszünk a vajaskenyér...

Műanyagot eszünk a vajaskenyérrel?

Figyelt kérdés

Szóval amikor kikaparod a vajasdobozból a vajat, a kés szélével, szerintem apró darabkák forgácsolódnak le a dobozból, ami szinte azonnal a vajba tapad, mi ezt rákenjük a kenyérre, majd megesszük, nem?


Évente akár több grammot is, persze nyilván kiürül.



2012. aug. 15. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
"vajasdoboz" Nem inkább margarinos doboz? A kettő nem ugyanaz. Én vajat nem láttam még dobozosat. Persze attól még lehet... Maga a margarin sem egészséges, szerintem maga a margarin is műanyag... Inkább megveszem a rendes vajat.
2012. aug. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
örülj neki, hogy csak ennyit nyelsz. én egy müanyagipari kft- nél dolgozok. a müanyag por áll a levegőben és 8 órán keresztül nyeled és szívod be! úgyhogy megeheted az egész dobozt, még akkor sem tartasz ott ahol én 28 évesen!
2012. aug. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én semmiképp sem vállalnék ilyen munkát megfelelő munkavédelem nélkül, ugyanis a műanyag sosem bomlik le a tüdődben. Mielőtt kilépnék, tennék egy feljelentést, és egy bejelentést a munkavédelmiseknél. Lehet, hogy csak én vagyok finnyás, annyit azért megtettem, hogy szólok. LÉPJ KI ONNAN
2012. aug. 15. 07:00
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
az országban nagyon sok hely van ahol "mérgeznek "munka közben...ha mindenki kilépne akkor nem lenne margarinos dobozod se!!!se semilyen használati tárgyad...
2012. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

1. A margarin eleve tele van mindenféle káros vegyszerrel, az a kis müanyag már nem sokat ront a helyzeten.

2. A margarin NEM ugyanaz, mint a vaj, a vaj sokkal egészségesebb, ha mértékkel fogyasztod.

3. Akinek nincs más lehetösége, az nem hagyhatja ott a moanyagfeldolgozót sem, mert különben éhenhal.

4. A munkavédelem miatt meg hiába tenne feljelentést MO-on, ott ugyanis lefizetik a kivizsgálást végzö embereket és el is van intézve az egész.

2012. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Egyél inkább zsiroskenyeret (falunvásárolt zsír!!!), garantálom egészségesebb, mint a margarin, amit néhány éve Amerikában már be is tiltottak a mérgező transz-zsírok miatt.
2012. aug. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!