Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek 69 kg soknak...

Szerintetek 69 kg soknak számít 171 cm mellé /16 l?

Figyelt kérdés
szeretnék fogyni is csak nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá... tippeket tudnátok mondani? esetleg milyen sporttal próbálkozzak a futást nem nagyon szeretem inkább úsznék de az mennyire fogyaszt??
2012. aug. 12. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Az úszás fogyaszt a legjobban.

Amúgy így soknak tűnik talán,de egy kép jobban meg tudná mutatni.

2012. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én 163 vagyok.Voltam már 69 az a magasságomhoz sok volt.Most 163hoz 62vagyok és egyáltalán nem sok.Szóval szerintem 171hez a 69 pont jó.A nagyon vézna lányok már nem menők:)
2012. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kép nélkül nem lehet megmondani, de én 80+ -ról fogytam le 55kgra, és 173cm vagyok.


17/L

2012. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Egy picit soknak tűnik, de lehet, hogy pont jó (ez alkati dolog). Ha fogynod is kell, nem kell sokat. Ilyenkor nem a fogyásra, hanem egy fenntartható egészséges életformára érdemes koncentrálni. Az úszás remek, függetlenül attól, hogy fogyaszt-e (ha nem tudsz intenzíven úszni, akkor nem fogyaszt, de mint mozgás akkor is nagyon jó). Azt kéne tudni, mitől híztál meg (ha meghíztál), és azoktól a kajáktól elbúcsuzni, vagy legalábbis mérsékelni. Semmi üdítő, semmi gyümölcslé (igen, semmi, rágd a gyümölcsöt ne idd), semmi cukor. A többi hízlaló cuccot (krumpli, tészta, kenyér, rizs) csak mértékkel. Több zöldség. Szerintem időben vagy! Ha találnál egy hobbit, ami t élvezel és megmozgat, nyertél.
2012. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
69 a kedvenc számomm :P
2012. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönööm a válaszokat:)) és úszok rendesen szerencsére tudok is úgy h nem csak kapálózok :)) és már sikerült olyan 3 kg-tól megszabadulni:))
2012. aug. 30. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a súlyod pont jó. Sajnos, most nem ez a divat, de azt ne is kövesd.

A vékony nők jól néznek ki, de rájuk feküdni már nem olyan jó érzés...

2012. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!