Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi koffeint ihatok elsőre?

Mennyi koffeint ihatok elsőre?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok, és eddíg még sosem fogyasztottam sem kávét sem energia italt. Szerintetek megihatok egyszerre egy energiaitalt amiben kb. 75mg koffein van ?

2012. aug. 7. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Micsoda kérdés ez te jó ég:D

Régen 15 évesen azon gondolkoztunk, igyunk még egy pálinkát:D

Persze, hogy megihatod, kicsit pörögsz majd tőle.

2012. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megihatod, de szigorúan csak néha fogyassz koffeint. Több ismerősömnek is problémája volt már emiatt, hogy minden nap ittak energiaitalt (a végén már szúrt a szívük, 18évesen...). Meg ha rászoksz akkor nélküle már nem tudsz meglenni, ez is függőséget okoz. Persze ettől még ha néha-néha iszol egyet nem lesz bajod, csak óvatosan.
2012. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyugi, ez az első, és egyenlőre az utolsó, megvagyok én nélküle is :) Semmi értelme rászokni, erről nem írok semmit sem mert mindenki tudja hogy mi a következménye...
2012. aug. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!