Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Adipex retard tablettától mit...

Adipex retard tablettától mit kellene éreznem?

Figyelt kérdés
Vettem adipex retard kapszulát, mert szerintem én "csak azért eszem" és mivel olvastam hogy kikapcsolja az evés központot nem leszek éhes. Nem tudom mit kell éreznem deigaz ma vettem be a 2.tablettát de most is éhesnek érzem magam előző nap párolt zöldséget ettem párolt halat dinnyét és sokat ittam ahhoz képest reggel 5 kor arra ébredtem hogy nagyon éhes vagyok. reggel piritóst ettem azóta iszom most korog a gyomrom mit kellene éreznem?? mikortól hat? ja vanilia illata van és rettentően kemény

#fogyókúra #Adipex #fogyás #éhség érzés
2012. aug. 2. 12:55
 1/4 anonim válasza:
honnan rendelted? szerintem habiszti a dolog.
2012. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem értem a habiszti kifejezést de ma a 6.napon is éhesen ébredtem
2012. aug. 6. 11:28
 3/4 anonim válasza:
kamu. nem igazit kaptál, hanem valami adipex néven futó c-vitamint.
2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én az első szem után olyan undorral ettem a joghurtot, hogy azt hittem elhányom magam, annyira eltelített. de figyelj oda, hogy EGYÉL! ne juss arra a sorsra, mint a sok idióta, akik kórházba kerülnek, és a tabit okolják. ha nem szeded a gyógyszert és nem eszel, akkor is kórházba kerülsz.

én szépen változatosan eszek, csak mérek mellette mindent. 1 hét alatt fogyok 1,6 kilót.. lassan, de biztosan kell fogyni, nem ész nélkül életveszélyesen :)

sok sikert!

2012. aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!